Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Slatinická struna a paleta

Slatinická struna a paletaDatum konání:
23.7.2021
Datum ukončení:
24.7.2021
Všechny vás ???? zveme na očekávanou událost s názvem Slatinická struna a paleta aneb V. ročník festivalu tvořivosti. Stejně jako v minulém roce, akce bude probíhat během dvou dní 23. - 24. 7. 2021 ????
Znovu se můžete těšit na skvělý hlavní i doprovodný program. Čekají vás zajímavé prezentace výtvarných děl začínajících výtvarníků i tvorba ????‍???? zkušených uměleckých lektorů. Zúčastnit se můžete různých dílen, kurzů, kroužků a potěší vás řada hudebních vystoupení. Přineste si náhledy vaší tvorby, inspirujte se, poraďte se s profesionály, nebo jen sedněte k plátnu a malujte. Hrát a zpívat vám k tomu budou skvělí muzikanti ????
Již tradičně jsou na programu soutěže umělců a hudebníků, které budou po hlasování čestné poroty v slavnostně vyhlášeny☝
Na své si přijdou také děti, na které budou čekat nejen různá hřiště, ale budou si moci vyzkoušet také různé výtvarné kurzy nebo malování na obličej. ????‍♀ Chcete si kresbu vyzkoušet na vlastní kůži? Pak bude právě pro vás připraveno několik výtvarných kurzů a tvořivých dílen.
Slatinická struna a paleta 2021 program